محمدخانی: پرسپولیس بهترین فصل خود را پشت سرگذاشت/ تاخیر 2ساعته زشت بود-معرفی فیلم ترسناک - معرفی فیلم ترسناک

محمدخانی: پرسپولیس بهترین فصل خود را پشت سرگذاشت/ تاخیر 2ساعته زشت بود-معرفی فیلم ترسناک

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی گفت: بازی بدی نبود و عملکرد خوبی از دو تیم مشاهده کردیم اما اتفاقاتی که قبل از شروع مسابقه رخ داد وعامل ایجاد تأخیر دو ساعته در جریان مسابقه شد، باعث ناراحتی بود. اگر خدای نکرده برای یکی از هواداران اتفاق خاصی رخ می داد، چه کسی پاسخگو بود؟ به دلیل ازدحام زیاد ورزشگاه پر شده بود و می‌خواستند عده ای از هواداران داماش را در سکوهای مختص خود جای دهند، به همین خاطر قصد داشتند عده‌ای از هواداران را بیرون کنند تا آنها جایگزین شوند. اگر در این رفت و برگشت به دلیل ازدحام کسی دچار مشکل می‌شد چه کسی پاسخگو بود؟ باید از قبل برای این مسئله برنامه‌ریزی کنند. اتفاقات رخ داده بسیار زننده بود و امیدواریم در آینده از این مسئله کسب تجربه کنند. 

وی افزود: در مجموع پرسپولیس در ادامه روند خوب خود توانست به مقام قهرمانی جام حذفی برسد. داماش هم تیم بسیار خوبی بود و آنها در نیمه دوم عالی کار کردند. وقتی تیمی توانسته به فینال جام حذفی برسد قطعا کیفیت خوبی دارد. در کل پرسپولیس موفقیت‌های خود را کامل کرد و بعد از سه فصل قهرمانی، همراه برانکو در لیگ برتر قهرمانی جام حذفی را هم به ویترین افتخارات خود اضافه کرد. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دبل این تیم در قهرمانی تصریح کرد: این کار بزرگی بود. اینکه شما بتوانید تیم‌تان را حفظ کنید و هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی قهرمان شوید اتفاق بزرگی است که به راحتی به دست نمی‌آید. 

محمدخانی در مورد اینکه خیلی از مسئولان مسئولیت روز گذشته را به گردن ارگان دیگر می‌اندازند، گفت: متأسفانه در این مواقع کسی جوابگو نیست. متولی فوتبال فدراسیون است و در نهایت مسئولیت برگزاری بازی‌ها با آنهاست. من نمی‌دانم چه کسی مقصر اصلی است اما برای برگزاری یک فوتبال نقش اول با فدراسیون است. 

وی در مورد حواشی اخیر و اینکه شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی برانکو ایوانکوویچ مطرح شده است، خاطرنشان کرد: متأسفانه اکثر تیم‌های ایران با مشکل مالی مواجه هستند. باید راه‌حلی در این زمینه پیدا کرد و حقوق بازیکنان و مربیان پرداخت شود. امیدوارم مشکل پرسپولیس از این لحاظ حل شود و بتواند به مسیر خود در کسب موفقیت ادامه دهد. 

وی در پایان گفت: باز هم به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. پرسپولیس امسال یکی از بهترین فصل‌های خود را پشت سر گذاشت و توانست اکثریت موفقیت‌های پیش رو را کسب کند. 

انتهای پیام/ش

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار