به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محسن ترکی داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران شب گذشته در اظهارنظری عجیب مدعی شد که فقط 2 عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، فوتبالی هستند و به خانواده فوتبال تعلق دارند.

به اعتقاد ترکی، فقط هدایت ممبینی و فریدون اصفهانیان که داور بوده‌اند فوتبالی هستند، این در حالی است که حیدر بهاروند یکی از بازیکنان ارزشمند فوتبال استان لرستان بوده و زمانی که محسن ترکی فقط 10 سال سن داشته او در بازی تاریخی پرسپولیس با خیبر خرم‌آباد به عنوان مدافع در این تیم بازی می‌کرده است.

حیدر بهاروند نه تنها بازیکن فوتبال بوده بلکه مؤسس باشگاه خیبر خرم‌آباد هم بوده است. ظاهراً محسن ترکی بازیکن فوتبال و مؤسس یک باشگاه پرطرفدار فوتبالی را عضوی از خانواده فوتبال نمی‌داند! این درحالی است که بهاروند که سالها در فوتبال حضوری فعال، مثبت و مؤثر داشته به عنوان رئیس هیأت فوتبال استان لرستان هم فعالیت می‌کرده که اکنون عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال هم است و ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران را بر عهده دارد پس چگونه است که محسن ترکی حیدر بهاروند را جزو خانواده فوتبال نمی‌داند و با حرف‌هایی که شباهتی به نقد کارشناسی ندارد تمام ارکان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را زیر سؤال می‌برد و مدیری پاکدستی مثل بهاروند را حتی به عنوان عضوی از خانواده فوتبال قبول ندارد. آن هم در شرایطی که در برگزاری فینال جام حذفی به عقیده تمامی حاضران در میدان و ورزشگاه شهدای فولاد مسئولان برگزاری مسابقه کمترین تقصیر را در این ماجرا داشتند و نهادها و مأمورانی که باید کنترل ورود و خروج تماشاگران را طبق مصوبه اجرایی می‌کردند در اجرای مسئولیتشان دچار قصور شدند. 

انتهای پیام/س

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *